900 000 klientów w serwisach Currency One

W naszych serwisach, Walutomacie i InternetowyKantor.pl, zarejestrował się już 900 000 klient, a liczba rejestracji w ostatnich dwóch tygodniach wzrosła o 472% r/r.

W naszych kantorach online nie tylko wzrastają rejestracje nowych klientów, ale również znacznie wzrosły obroty.

– Rzeczywiście, w ciągu ostatnich 10 dni, w samym tylko Walutomacie, obrót sięgnął miliarda złotych. Całościowy obrót w tym serwisie od początku istnienia zbliża się szybko do 100 miliardów złotych. To imponująca suma, którą klienci przewalutowują poprzez naszą platformę – mówi Maciej Przygórzewski, Kierownik Działu Operacyjnego w Currency One. – W ostatnich 14 dniach zwiększyła się też średnia wartość transakcji, która wzrosła w Walutomacie i InternetowyKantor.pl o 174 proc. w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku. 

W Walutomacie wykonywanych jest 115 tysięcy transakcji wymiany walut miesięcznie. Z kolei InternetowyKantor.pl niedawno otrzymał milionową pozytywną opinię o swoich usługach w serwisie Opineo.pl, a sam serwis chwali się ponad 2 miliardami oszczędności swoich klientów względem tabeli kursów bankowych.

W ciągu ostatnich dni najczęściej kupowaną i sprzedawaną w serwisach Currency One walutą było euro. Poza EUR na podium znalazł się USD i CHF. Jeśli chodzi o kierunki transferów to najwięcej przesłaliśmy do Włoch, Wielkiej Brytanii i Niemiec.