Currency One dołącza do ekosystemu FinTech Poland!

Wymiana walut przez internet to niewątpliwie dzisiaj jeden z kluczowych filarów sektora finansów cyfrowych. Właśnie dlatego jako Currency One dołączyliśmy do FinTech Poland. Pozwoli nam to rozwijać się, wspierać społeczność fintechową oraz wymieniać doświadczenia z innymi partnerami. 

FinTech Poland to Fundacja, której celem i misją jest przyspieszenie rozwoju sektora cyfrowych finansów oraz budowa centrum finansowego nowej generacji w Polsce.

Intuicyjna, szybka, ale jednocześnie bezpieczna wymiana walut jest niewątpliwie jednym z kluczowych filarów dzisiejszego sektora finansów cyfrowych. Od lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które nieustannie udoskonalamy, aby zapewnić naszym klientom kompletny i w pełni przyjazny produkt, który stale dostosowuje się do ich zmieniających się potrzeb. Bycie częścią tego innowacyjnego ekosystemu pozwala nam rozwijać nowe modele współpracy oraz tworzyć standardy przyspieszające rozwój cyfrowych rozwiązań na rynku finansowym, a także wymieniać doświadczenia i know-how z innymi członkami FinTech Poland – mówi Magdalena Jasnoch, Dyrektor Marketingu i PR w Currency One. 

 Nasza spółka, jako czołowy podmiot na polskim rynku wymiany walut online z przyjemnością została częścią tego ekosystemu. Razem z innymi członkami będziemy tworzyć innowacyjne projekty w obszarze usług finansowych.