Currency One na międzynarodowych targach Money20/20 w Amsterdamie

Już 6. czerwca w Amsterdamie rozpoczną się największe targi branży fintech – Money 20/20. 

Panująca wokół wydarzenia energia sprawia, że Money 20/20 to targi zupełnie inne niż wszystkie – to spotkanie z najodważniejszymi głosami z branży płatności, bankowości, technologii finansowych i usług finansowych, którzy dzielą się świeżym spojrzeniem na fintech. To okazja do zapoznania się z trendami i przyszłością, jaka czeka świat płatności i usług finansowych. Globalne skupienie się na przyszłości pieniądza pozwoli Ci wyprzedzić innych w napędzaniu strategii i budowaniu relacji. Money 20/20 to wydarzenie, które otwiera oczy na nowości i idzie z duchem czasu

Wśród licznych wystawców nie mogło zabraknąć Currency One. Na stoisku A120 nasi eksperci przedstawią nowatorskie rozwiązania, które mogą przynieść korzyści dla biznesu. Jednym z kluczowych narzędzi, które będzie szeroko prezentowane, jest Metaintegrator – nowa usługa skierowana głównie do dostawców płatności.

Metaintegrator oferuje innowacyjną funkcję dynamicznego przewalutowania w procesie płatności (DCC Payments), dzięki czemu jednowalutowa bramka płatności może być łatwo przekształcona w wielowalutową. To otwiera nowe możliwości i ułatwia przeprowadzanie płatności na całym świecie, umożliwiając międzynarodowym klientom dokonywanie płatności w wybranej przez sprzedawcę walucie, niezależnie od kraju, w którym się znajdują. Dzięki temu usługa pozwala klientom dokonywać zakupów w swojej lokalnej walucie, niezależnie od waluty rynku lub sprzedawcy.

Klienci mogą zlecić w bramce płatność a bramka automatycznie przeliczy kwotę. Dzięki temu klient widzi kwotę zakupu w swojej walucie, potwierdza wybór i czuje się komfortowo. Currency One udostępnia API z aktualnymi kursami wymiany, rezerwując je na czas sesji płatniczej. Klient dokonuje płatności w swojej lokalnej walucie, a proces rozliczeń jest prowadzony przez dostawcę usług płatniczych (PSP). Merchant ma również możliwość wypłaty środków na swoje konto bankowe.

To innowacyjne rozwiązanie pozwala na jeszcze łatwiejsze i bardziej elastyczne przeprowadzanie płatności na całym świecie. 

Targi te stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i przyszłością w branży płatności i usług finansowych. Do zobaczenia!