Currency One w rankingu 100 największych polskich firm branży płatniczej 2023!

Currency One znalazło się w prestiżowym Rankingu 100 Największych Polskich Firm Branży Płatniczej 2023! To już trzecia edycja tego projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2021 r.

W tegorocznym raporcie m.in. zajęliśmy 11. miejsce pod względem rentowności, natomiast w kategorii aktywów uplasowaliśmy się na 6. pozycji. To dla naszego zespołu potwierdzenie naszego rozwoju i solidnej pozycji na rynku.

Raport nie tylko prezentuje liczby, ale także zawiera cenne wypowiedzi m.in. naszych ekspertów, Magdaleny Jasnoch i Macieja Przygórzewskiego. Ich komentarze rzucają światło na to, jak transformacja cyfrowa wpływa na rozwój sektora, a my jesteśmy z tego świadkami na co dzień.

Nasza marka Walutomat, została partnerem głównym tego raportu. Jesteśmy wdzięczni za naszą owocną współpracę i zaangażowanie w rozwój branży płatniczej w Polsce.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym i całemu zespołowi Currency One za wkład w nasz sukces. Jesteśmy gotowi na dalsze wyzwania i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań, aby jeszcze bardziej przyczynić się do dynamiki branży płatniczej w Polsce.

Raport dostępny jest tutaj: RAPORT CASHLESS