Currency One wśród 100 topowych fintechów na świecie!

Magazyn The Financial Technology Report ogłosił listę 100 topowych fintechów na świecie, wśród których znalazła się nasza spółka Currency One. Operator serwisów wymiany walut znalazł się w prestiżowym gronie, potwierdzając czołową pozycję wśród innowacyjnych technologicznie firm finansowych. 

The Top 100 Financial Technology Companies of 2021 to lista przedsiębiorstw wyłoniona w wyniku szczegółowego procesu oceny. Pod uwagę brano jakość produktów i usług, podejście do klienta, sprawne zarządzanie, efektywność organizacji i rozwój firmy.

 – Innowacyjne firmy wymienione na tej liście mają jedną wspólną cechę: są bardziej elastyczne niż ich poprzednicy z tradycyjnych usług finansowych, często znajdują puste obszary w finansach osobistych i komercyjnych oraz zapewniają szybszą, sprawniejszą i wysoce zindywidualizowaną obsługę klienta. Laureaci są dowodem na to, że technologia finansowa bezsprzecznie ewoluowała – mówią organizatorzy z The Financial Technology Report. 

Currency One jest operatorem Walutomatu i serwisu InternetowyKantor.pl, które od ponad 10 lat umożliwiają tanią wymianę walut. Serwisy te znacznie rozwinęły swoje usługi na przestrzeni lat i tworzą kompleksowe platformy usług wymiany walut i przelewów zagranicznych, umożliwiając wygodne metody wpłat środków, korzystne stawki za przelewy, szybkie transakcje, wykorzystanie nowoczesnych sieci finansowych SEPA, SEPA Instant, czy Ripple. 

– Cieszymy się, że nasza firma jest też doceniana w międzynarodowym środowisku fintechów, wśród tak zacnych konkurentów. Warto podkreślić, że internetowa wymiana walut w Europie ma swoją kolebkę właśnie w Polsce, a Walutomat był jej prekursorem. Obecność w takich zestawieniach to potwierdzenie wysokiej jakości usług oferowanych przez nasze serwisy –  mówi Katarzyna Moszko-Stachowska, PR Manager Currency One. 

Lista The Top 100 Financial Technology Companies of 2021 jest dostępna tutaj: https://thefinancialtechnologyreport.com/the-top-100-financial-technology-companies-of-2021/.