Currency One z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2019

Solidny Pracodawca to znany, ogólnopolski konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Firmy oceniane są na podstawie wielu wystandaryzowanych kryteriów, między innymi przestrzegania prawa pracy, warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP, a także pomocy w rozwoju osobistym pracowników. Currency One doceniona została poza tym za rozbudowany system socjalny pracowników, ścieżki kariery, pozytywne opinie o firmie.

Od lat w Currency One kładziemy nacisk na poszanowanie prawa pracy i rozbudowany employer branding. Dbamy o markę pracodawcy w środowisku lokalnym, ale też wśród samych – prawie 100 – pracowników. Posiadamy szeroką gamę benefitów, począwszy od masaży, hulajnog w biurze, przez pakiety medyczne i sportowe, a kończąc na świeżych owocach i warzywach dla pracowników. Currency One dba o work life balance. Zachęcamy do relaksu w chilloutroomie, organizujemy integracje, wspólne wyjazdy, pikniki rodzinne.

Tytuł Solidny Pracodawca Roku 2019 cieszy tym bardziej, że jest on potwierdzeniem i uhonorowaniem wytyczonej ścieżki, którą podążamy.