Currency One z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku!

Solidny Pracodawca to prestiżowy, ogólnopolski konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, którzy kierują się dbałością o bezpieczeństwo oraz warunki pracy, jak również o rozwój pracowników. Firmy oceniane są na podstawie wielu kryteriów, między innymi przestrzegania prawa pracy, terminowości wypłat i przestrzegania przepisów BHP, a także pomocy w rozwoju osobistym pracowników. Currency One doceniona została poza tym za rozbudowany system socjalny pracowników, dynamikę rozwoju na przestrzeni roku oraz pozytywne opinie o firmie.

Od lat w Currency One kładziemy nacisk na dbanie o pracowników i rozbudowywanie działań employer brandingowych. Dbamy o markę pracodawcy w środowisku lokalnym, ale też wśród samych – prawie 130 pracowników. Posiadamy szeroką gamę benefitów, począwszy od pakietów medycznych i sportowych, bezpłatnych lekcji języków obcych w czasie pracy, dofinansowania udziału w wydarzeniach sportowych, a kończąc na świeżych owocach i warzywach dla pracowników. Currency One dba o work life balance. Organizujemy integracje, wspólne wyjazdy, pikniki rodzinne.

Z naszej perspektywy solidny pracodawca dba o pracowników w wielu aspektach – nie tylko w takich podstawowych jak wzorowe praktyki polityki personalnej, równość oraz bezpieczeństwo, bo uważamy, że to powinno być już standardem. Ważne jest dla nas nadążanie za trendami w zakresie dodatkowych rzeczy jak benefity, umożliwianie rozwoju pracownikom, dbałość o ich samopoczucie oraz nawiązywanie relacji poprzez integracje, które pozwalają na lepsze poznawanie się, co procentuje świetną atmosferą w środowisku pracy. Tytuł Solidny Pracodawca Roku 2022 cieszy, tym bardziej że jest on uhonorowaniem wytyczonej ścieżki, którą podążamy od lat.