InternetowyKantor.pl obchodzi 14. rocznicę – nowe inicjatywy i konkurs z okazji urodzin

Nasz serwis InternetowyKantor.pl świętuje w kwietniu swoje 14. urodziny. Z tej okazji uruchamiamy m.in. nowy cykl edukacyjnych podcastów wideo, konkurs dla klientów oraz akcję promocyjną dla osób, które nie są jeszcze członkami społeczności InternetowyKantor.pl.

W tym roku, z okazji swoich urodzin, przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla odbiorców – cykl podcastów wideo pt. „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o… pieniądzach!”. Jest to rozwinięcie dotychczasowego podcastu audio „Dealerzy Po Godzinach”, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Nowa seria podcastów wideo stanowi kolejny etap w misji edukacyjnej firmy, mającej na celu dostarczenie wartościowej i praktycznej wiedzy o finansach w przystępnej formie. Pierwszy odcinek dotyczy tematyki czynników wpływających na kształtowanie kursów walut. 

W ramach obchodów urodzin organizujemy także konkurs, w którym uczestnicy mogą wygrać nagrody pieniężne oraz punkty, które umożliwią wymianę walut po atrakcyjnym kursie. Konkurs ma na celu zaangażowanie społeczności w kreowanie treści nowego podcastu, poprzez zgłaszanie pytań dotyczących finansów. Na podstawie zwycięskich pytań, które nurtują użytkowników, zostaną zrealizowane merytoryczne odcinki podcastów, gdzie eksperci walutowi z InternetowyKantor.pl podzielą się swoją wiedzą. 

Obchodzenie kolejnej rocznicy istnienia InternetowyKantor.pl to świetna okazja do podziękowania naszym użytkownikom, którzy przez lata wspierali i inspirowali nas do ciągłego rozwoju” – komentuje Magdalena Jasnoch, Dyrektor ds. marketingu i PR w InternetowyKantor.pl. „Staramy się nie tylko odpowiadać na potrzeby rynku, ale również edukować i informować naszych Klientów o świecie finansów w przystępny sposób”.

Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby nowych Klientów, wprowadziliśmy promocję przyznającą 2000 punktów na start, które umożliwiają wymianę waluty po korzystniejszym kursie, bez spreadu. To gest w stronę przyciągnięcia nowych użytkowników oraz zachęta do korzystania z atrakcyjnych warunków wymiany walut oferowanych przez InternetowyKantor.pl.

Założony 14 lat temu, InternetowyKantor.pl szybko zyskał uznanie na rynku jako niezawodne i nowoczesne narzędzie do zarządzania finansami osobistymi i firmowymi. Z okazji urodzin, serwis nie tylko celebruje swoje osiągnięcia, ale również umacnia swoją misję edukacyjną i zaangażowanie w pomoc swoim Klientom w zrozumieniu i zarządzaniu ich pieniędzmi. Celebrując te 14 lat na rynku, serwis kontynuuje swoją misję dostarczania wartościowych i innowacyjnych rozwiązań finansowych, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania użytkowników na dynamicznie zmieniającym się rynku walutowym.