Internetowykantor.pl z nowym rekordem obrotu

Prowadzony przez Currency One serwis do wymiany walut on-line pobił rekord dziennego obrotu.

Internetowykantor.pl po raz drugi w tym roku osiągnął najlepszy w swojej historii dzienny obrót. Tym razem Klienci platformy wymienili waluty o łącznej wartości prawie 70 milionów złotych. To wynik o 20% wyższy od poprzedniego rekordu.
Dzięki zaufaniu swoich Użytkowników Internetowykantor.pl osiągnął wynik lepszy od czerwcowego rekordu, będącego następstwem referendum w Wielkiej Brytanii.

Teraz mamy powody do jeszcze większej dumy. W poniedziałek 14 listopada Internetowykantor.pl zanotował obrót o 250% większy od średniego dziennego wyniku w poprzednim roku. W ciągu zaledwie jednego dnia Użytkownicy wykonali transakcje na łączną kwotę równą tej, jaką serwis zazwyczaj notuje w ciągu trzech dni.

Cieszymy się również wzrostem liczby Klientów. 14 listopada w Internetowykantor.pl transakcje wykonało 5,7 tysiąca Użytkowników, czyli o 80% więcej niż średnia dzienna liczba za poprzedni rok. Równie rekordowo wyglądała dzienna liczba osób korzystających ze strony internetowej serwisu. Internetowykantor.pl odwiedziły 42 tysiące Użytkowników.

rekord-ik