Kogo szukamy

Security Engineer / Blue Team

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu systemów/aplikacji IT
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka programowania, preferowane: Java, Python,
  • znajomość baz danych: relacyjnych i dokumentowych
  • dobra znajomość środowisk i narzędzi Linuksowych
  • znajomość protokołów sieciowych i związanych z nimi kwestii bezpieczeństwa
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim
  • gotowość do pracy w naszym biurze w Poznaniu

praca w centrum Poznania z wygodnym dojazdem

elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z bazami grafowymi (Neo4J)
  • doświadczenie w przetwarzaniu danych
  • znajomość tematyki bezpieczeństwa systemów Windows i Linux
  • certyfikat OSCP, GPEN lub podobny
  • uczestnictwo w programach bugbounty lub CTFach
  • otwartość, chęć uczenia się nowych rzeczy, hacker mindset

Currency One SA to czołowa spółka na rynku wymiany walut i przelewów zagranicznych online w Polsce. Powstała w wyniku połączenia pierwszej społecznościowej platformy wymiany walut – Walutomat.pl oraz pierwszego e-kantoru – Internetowykantor.pl, które umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę i transfer walut.

Dużą wagę przywiązujemy do relacji między współpracownikami. Pozytywne nastawienie i przyjazne relacje są kluczem do naszych sukcesów. Według raportu firmy Antal Currency One zajęło drugie miejsce spośród najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w kategorii Internet, Nowe Media i E-commerce.

Przykładowe zadania z którymi się zmierzysz:

  • rozwój systemów do monitorowania domen phishingowych
  • rozwój systemów do monitorowania transakcji fraudowych
  • wdrażanie i integracja systemów do monitoringu sieciowego IDS / IPS / HIDS / File integrity monitoring
  • rozbudowa istniejącego systemu SIEM
  • rozwój i utrzymanie Web Application Firewalli
  • reagowanie na bieżące incydenty bezpieczeństwa
  • w miarę możliwości / ochoty udział w pentestach

Co oferujemy?

udział w konferencjach i szkoleniach (indywidualny budżet szkoleniowy)
dostęp do bogatej biblioteczki firmowej z książkami
możliwość wyboru sprzętu (PC/Mac)
zniżki na wymianę walut po korzystnym kursie
regularne dostawy świeżych owoców i warzyw
dofinansowanie zajęć sportowych, karta multisport
lekcje języka angielskiego
opieka medyczna (indywidualna lub rodzinna) oraz ubezpieczenie
relaksujące masaże
miejsce parkingowe na samochód lub rower
imprezy i wyjazdy integracyjne
chillout room
Dołączysz do nas?

Prześlij CV na adres:
kariera.it@currency-one.com

Kontaktując się z nami, akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji znajdziesz tutaj.