UI Designer

Wymagania

  • portfolio z przynajmniej kilkoma realizacjami lub ilustracjami,
  • znajomość oprogramowania z pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe XD, After Effects),
  • podstawowa znajomość HTML/CSS,
  • praktyczna znajomość innych narzędzi do projektowania (Sketch), Principle (animacja),
  • znajomość wzorców projektów (np. Material Design, Apple Human Interface Guidelines),
  • kreatywność, dbałość o szczegóły,
  • dobra znajomość trendów i specyfiki medium internetowego,
  • komunikatywność i otwartość na nowe doświadczenia zawodowe,
  • umiejętność priorytetyzowania zadań w zgodzie z celami zespołu i firmy,
  • gotowość do pracy w naszym biurze w Poznaniu (ewentualna relokacja we własnym zakresie).

Mile widziane:

  • umiejętność samodzielnego tworzenia HTML/CSS/JS,
  • szybkość i sprawność działania,
  • tworzenie fotografii i filmów oraz ich dalsza cyfrowa obróbka (znajomość technik obróbki formatów RAW),
  • umiejętność samodzielnego tworzenia rysunków i ilustracji korzystając z tabletu graficznego,
  • doświadczenie z dziedziny “printed media”,
  • głowa pełna pomysłów,
  • znajomość zasad skutecznej komunikacji marketingowej.

Co oferujemy:

  • okazję współpracy z jednym z największych serwisów wymiany walut i transferów międzynarodowych online w Polsce,
  • możliwość rozwoju w kierunku UX designu,
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w ramach budżetu edukacyjnego,
  • możliwość pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi,
  • dofinansowanie aktywności sportowej np. biegów czy karty Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną Lux Med,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • świetną atmosferę w pracy (po biurze jeździmy na hulajnogach, razem gramy w gry planszowe, mamy zespół muzyczny, lubimy wspólne wyjścia...),
  • relaksujące masaże co drugi piątek, świeże owoce w tygodniu, wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • komfortowe biuro w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę.

Twoje przyszłe zadania to:

– dbanie o wygląd i estetykę stron Walutomat.pl oraz Internetowykantor.pl oraz ich aplikacji mobilnych,

– kompleksowe opracowanie materiałów graficznych (ulotki, plakaty, banery, mailingi, video ads, landing pages itd.),

– współtworzenie identyfikacji wizualnej marek Currency One, Walutomat.pl i Internetowykantor.pl,

– aktywne uczestniczenie w planowaniu koncepcji wizualnych,

– tworzenie ilustracji i animacji,

– tworzenie animowanych filmów promocyjnych (motion design).

O firmie

Currency One to czołowa spółka na rynku wymiany walut i transferów pieniężnych w Polsce, ciesząca się zaufaniem ponad pół miliona klientów. Powstała w wyniku połączenia pierwszej społecznościowej platformy wymiany walut – Walutomat.pl oraz pierwszego e-kantoru – Internetowykantor.pl. Oba serwisy umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę walut oraz przelewy za granicę. Od 2017 roku spółka działa w jednej grupie wspólnie z Przelewy24.

W Currency One przetwarzamy tysiące operacji na minutę i realizujemy transakcje za setki milionów złotych miesięcznie. Budujemy nasze systemy tak, aby działały bez przerwy, były niezawodne i bezpieczne.

Dużą wagę przywiązujemy do relacji między współpracownikami. Pozytywne nastawienie i przyjazne relacje są kluczem do naszych sukcesów. Według raportu firmy Antal Currency One zajęło drugie miejsce spośród najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w kategorii Internet, Nowe Media i E-commerce.

APLIKUJ: kariera@currency-one.com

Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest Currency One SA, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.