Nasz PR Manager z prestiżową europejską nagrodą

The Financial Technology Report ogłosił listę TOP 25 Kobiet Liderek w Dziedzinie Technologii Finansowych w Europie w 2021 r. Wśród tego zaszczytnego grona znalazła się Katarzyna Moszko-Stachowska, PR Manager w Currency One. 

Spośród setek nominacji ta wyjątkowa grupa liderek została wybrana na podstawie ich kariery i osiągnięć zawodowych, a także dogłębnej specjalistycznej wiedzy. Katarzyna Moszko-Stachowska od ponad dekady prowadzi komunikację i buduje strategie PR dla podmiotów finansowych. Początkowo we własnych agencjach, a od 8 lat dla Currency One, spółki, która jest operatorem pierwszych polskich serwisów wymiany walut: Walutomatu i InternetowyKantor.pl.

Serwisy te były innowacyjne na skalę europejską i nadal pozostają liderami w dziedzinie internetowej wymiany walut. Katarzyna Moszko-Stachowska buduje komunikację tych marek od kilku lat, odpowiadając między innymi za kontakty z mediami w całej Europie. Czuwa także nad Influencer Marketingiem, Social Media Marketingiem i Employer Brandingiem w Currency One.

Jak podkreślają autorzy zestawienia, w ciągu ostatniego roku Europa odnotowała imponujący wzrost w sektorze technologii finansowych. – Laureaci The Financial Technology Report z 2021 r. pomogli swoim organizacjom w obliczu szybkiej cyfryzacji branży finansowej, coraz bardziej złożonego otoczenia regulacyjnego, rosnącej globalnej konkurencji i zwiększonego zapotrzebowania konsumentów na cyfrowe produkty finansowe. W pełni wykorzystali swoją wiedzę w zakresie strategii produktowej, marketingu, pozyskiwania talentów, zarządzania ryzykiem, rozwoju biznesowego i innych dziedzin, aby stymulować wzrost swoich firm, wprowadzając na rynek jedne z najbardziej innowacyjnych produktów finansowych – podaje The Financial Technology Report w uzasadnieniu wyboru laureatek.

 

Pełne zestawienie The Top 25 Women Leaders in Financial Technology of Europe for 2021 można znaleźć na stronie: https://thefinancialtechnologyreport.com/