Tania waluta dla wszystkich.
Bezpiecznie, szybko i wygodnie.

Internetowykantor.pl to serwis umożliwiający szybką i bezpieczną wymianę 20 walut. Umożliwia przelewy walutowe do ponad 40 krajów świata. Internetowykantor.pl cieszy się ogromnym zaufaniem prawie 300 tysięcy klientów, którzy potwierdzają dobrą opinię w niezależnych serwisach (780 000 opinii).

Transakcje odbywają się po atrakcyjnych kursach, aktualizowanych co kilka sekund. Dealerzy Internetowykantor.pl codziennie komentują wydarzenia na temat aktualnej sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie.

Internetowykantor.pl

Walutomat.pl zaistniał w 2009 r. jako pierwszy w Polsce serwis na rynku umożliwiający wymianę walut przez Internet. Działa w oparciu o ideę peer to peer. Internauci między sobą ustalają kurs, po jakim dokonują transakcji. Ta forma doskonale przyjęła się na rynku, a Walutomat jest liderem wśród platform wymiany walut online. Ma ponad 300 tysięcy Klientów, którzy od początku istnienia wymienili w nim ponad 55 miliardów złotych. Serwis jako pierwszy e-kantor w Polsce wprowadził możliwość wpłat przez pay by link, we współpracy z Przelewy24. Walutomat.pl umożliwia także m.in. przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata, czy wypłatę gotówki w euro.

Waluteo