Relacja z firmowego wyjazdu integracyjnego 2023 r.

Wyjazdy integracyjne to okazja do zacieśniania więzi między zespołem w nieformalnej atmosferze, świetnej zabawy i tworzenia wspólnych wspomnień. Dwa intensywne dni naszego wyjazdu obfitowały w atrakcje i możliwość bliższego poznania koleżanek i kolegów z pracy 🎉.

W dniach 9-10 września mieliśmy okazję wyjechać do Boszkowa. Co się działo na naszej integracji? 🤔 W sobotę rywalizowaliśmy drużynowo w grze terenowej „Ekspedycja Express”, formatu podobnego do telewizyjnego programu Azja Express, gdzie czekały nas zaskakujące zadania do wykonania. Podczas imprezy wieczornej odbyła się gala rozdania nagród „Mistrzowie Dekady”, podczas której zostały rozdane statuetki w niecodziennych kategoriach, a o zwycięzcach zadecydowali pracownicy w głosowaniu. Nie zabrakło również naszej ulubionej formy zabawy w formie quizu oraz wielu godzin tańca. Niedziela była idealnym dniem na wypoczynek na plaży, a także na inne atrakcje, z których mógł skorzystać zespół Currency One. Była okazja wziąć udział w rozgrywce paintballa, lasertaga, lekcji jogi lub spokojnego kajakowania po Jeziorze Dominickim.

Patrząc, jakie doświadczenia budują wyjazdy integracyjne, to właśnie dzięki otwartości i zaangażowaniu zespołu rozwijamy się nie tylko jako organizacja, ale także społeczność pracowników. Takie imprezy sprawiają, że Currency One staje się nie tylko miejscem pracy, ale także miejscem, gdzie tworzymy wspólnotę, gdzie każdy może czuć się doceniony i ważny. To ogromna wartość dla naszego sukcesu jako organizacji 💙.