Walutomat Business – nowe rozwiązanie dla rozwoju biznesu

Nasz serwis Walutomat.pl uruchomił nowy projekt skierowany do partnerów biznesowych – Walutomat Business. To kompleksowe rozwiązanie stworzone specjalnie dla firm, które chcą rozwijać działalność na rynkach zagranicznych lub prowadzą duże ilości transakcji międzynarodowych. Najnowsza funkcjonalność to skuteczne rozwiązanie, które będzie wspierać transgraniczne rozliczenia, z naciskiem na wymianę walut.

W ramach Walutomat Business klienci mają możliwość wymiany waluty po gwarantowanym kursie, niezależnie od kursu giełdowego, który obowiązuje na Walutomat.pl. Dzięki kantorowej wymianie z atrakcyjnym spreadem walutowym, przedsiębiorcy mogą przeprowadzać opłacalne transakcje, zwłaszcza przy wymianie większych kwot. Dodatkowo Walutomat Business zapewnia natychmiastową realizację zleceń w 100%, bez konieczności oczekiwania na pojawienie się określonej oferty na giełdzie.

Dodatkowo nasi klienci w ramach rozwiązania dla biznesu mają dostęp do ponad 20 różnych walut, co znacznie zwiększa możliwości przedsiębiorców i otwiera nowe perspektywy w międzynarodowych transakcjach. 

W ramach konta Walutomat Business klienci oczywiście będą mieli możliwość korzystania z funkcjonalności, które są już znane z klasycznego Walutomatu takie jak wymiana w trybie 24/7, natychmiastowe przelewy SEPA Instant, szybkie i niedrogie przelewy zagraniczne do blisko 70 państw świata, czy bezpłatne przelewy w PLN.