Walutomat świętuje 14 urodziny – nowe funkcjonalności i niespodzianki dla nowych i aktualnych klientów

Walutomat, najstarszy społecznościowy serwis wymiany walut online, w listopadzie świętuje swoje 14. urodziny w listopadzie. Z tej wyjątkowej okazji zaczynamy świętowanie z klientami poprzez zorganizowanie konkursów, promocji dla nowych użytkowników oraz wprowadzenie innowacyjnej funkcji. Od chwili powstania serwisu, nasz zespół nieprzerwanie pracuje nad ułatwianiem procesu wymiany waluty dla naszych klientów.

Usługi Walutomatu zdobywają coraz większe uznanie, a liczba zadowolonych użytkowników przekroczyła już 618 tysięcy. Rok 2023 dla Walutomatu to czas pełen wyzwań i możliwości rozwoju.

Jedną z tegorocznych nowości, która właśnie debiutuje, jest program punktowy. Klienci mogą teraz zbierać punkty poprzez polecenia Walutomatu znajomym i rodzinie oraz uczestnictwo w akcjach specjalnych. Następnie punkty te można wymieniać na bezprowizyjne transakcje, przynosząc bezpośrednie korzyści użytkownikom.

Dodatkowo, z okazji urodzin przygotowaliśmy konkurs dla klientów, w którym do wygrania jest 14 nagród, obejmujących łącznie 14 000 punktów do wymiany waluty bez prowizji i 140 zł, które zostaną dodane do portfela użytkownika na platformie. Dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z usług serwisu, Walutomat oferuje specjalną promocję urodzinową, dając 50% rabatu na prowizję przez pierwsze 4 miesiące.

Urodziny naszego serwisu to zawsze wyjątkowy czas, podczas którego pragniemy podziękować klientom za ich zaufanie oraz inspirację do wprowadzania kolejnych usprawnień. Z naszej strony zapewniamy, że nie zwalniamy tempa i ciągle doskonalimy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom klientów” – mówi Magdalena Jasnoch, Dyrektor Marketingu i PR.

Walutomat, oprócz oferty wymiany walut online, dostarcza także szybkie i korzystne przelewy zagraniczne do niemal 70 krajów, natychmiastowe przelewy SEPA Instant oraz Open API dla biznesu. W ramach serwisu przeprowadzanych jest średnio 155 tysięcy transakcji miesięcznie, a użytkownicy wymienili w ciągu ostatnich 10 dni 547 milionów złotych.