Walutomat wygrywa w konkursie Invest Cuffs!

Walutomat wygrał prestiżowy konkurs Invest Cuffs, zwyciężając w kategorii Kantor Online 2020. Nagroda ta to kolejne potwierdzenie dobrego roku dla Currency One: rozwoju przelewów międzynarodowych, członkostwa w SEPA i SEPA Instant, a także włączenia się do światowej sieci Ripple. 

Invest Cuffs to jedna z największych inicjatyw rynku inwestycyjnego w Polsce. Wygrana w tym konkursie to prestiż i potwierdzenie wysokiej jakości usług. W kategorii Kantor Online 2020 startowało pięć serwisów, a Walutomat zdobył najwięcej głosów w otwartym plebiscycie. To już drugi raz, kiedy ta platforma sięgnęła po to trofeum. Poprzednią nagrodę Invest Cuffs Walutomat otrzymał w 2019 roku.

W ostatnich kilkunastu miesiącach Walutomat umożliwił klientom biznesowym nowe szybsze i tańsze rozwiązania dotyczące przelewów zagranicznych. Było to możliwe dzięki dołączeniu Currency One do sieci Ripple, oraz, jako pierwszy fintech w Polsce, do systemów SEPA i SEPA Instant.

Kongres Invest Cuffs jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych. W tym roku konkurs i gala wręczenia nagród odbyły się online.