Wykład o bezpieczeństwie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

W środę, 26 lutego, w budynku CEUE Uniwersytetu Ekonomicznego wszyscy chętni będą mogli skorzystać z wiedzy naszego eksperta od bezpieczeństwa internetowego. Na wykładzie otwartym dowiemy się jak chronić nasze pieniądze w sieci i jak rozpoznawać niebezpieczeństwo i działania cyberprzestępców. 

Przestępcy internetowi prowadzą wyrafinowane oszustwa na szeroką skalę. Podszywają się pod naszych przyjaciół na Facebooku, proszą o kod BLIK, podsyłają nam na skrzynkę fałszywe strony, przypominające bankowe i w ten sposób wyłudzają nasze pieniądze. 

Warto wiedzieć jak zachowywać się w internecie, jakich linków nie otwierać, na co uważać. Problem bezpieczeństwa w sieci dotyczy wszystkich użytkowników, bez względu na wiek. Dlatego i studenci, i seniorzy, i prezesi firm, i codzienni użytkownicy mediów społecznościowych – wszyscy powinni być wyczuleni na aspekty bezpieczeństwa. 

Wykład poprowadzi Dariusz Polaczyk, wieloletni szef departamentów bezpieczeństwa bankowego, członek Rady Bezpieczeństwa Banków Związku Banków Polskich, Risk&Security Manager Currency One.

Patronat nad wykładem objęło Radio Poznań oraz Nasz Głos Poznański.

Wykład obędzie się w budynku CEUE przy ul. Towarowej 55 w Poznaniu, 26 lutego o 16.45. Zapraszamy!